» » Тячівська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади       Тячівська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади адміністратора відділу "Центр надання адміністративних послуг Тячівської міської ради".
Вимоги до претендентів: вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнеи магістра, спеціаліста.
Стаж роботи за фахом на державній службі або службі в органах місцевого самоврядування на посаді спеціаліста не менше трьох років або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 5 років.
Вільне володіння державною мовою, навики роботи на комп’ютері.
Заяви до участі в конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.
До даяви додаються:
заповнена особова картка (форма П- 2ДС) з відповідними додатками;
 дві фотокартки розміром 4x6 см;
 копії документів про освіту;
 копію документа, який посвідчує особу (паспорт);
 копію військового квитка (для військовослужбовців або військово зобов’язаних);
 декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій Держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gоv.uа)
Для відома претендентів на зайняття:  Заміщення            вакантної посади   здійснюється за конкурсною процедурою (складання іспиту на знання Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», «Про адміністративні послуги» та інші закони України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування з урахуванням функціональної специфіки посади; проведення співбесіди).
Спеціальна перевірка проводиться після проведення конкурсу згідно з письмовою згодою, поданою кандидатом, який переміг у конкурсі.
Документи подаються за адресою:
м.Тячів, вул.Шевченка,2, каб. №11, тел. (03134) 33047скачать dle 12.0
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гості, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
 
© Тячів 2010-2017
Тячівська міська рада
Розроблено -