» » Повідомлення про проведення конкурсу відбору суб’єктів оціночної діяльності       

Повідомлення пропроведення конкурсу відбору суб’єктів оціночної діяльності


У відповідності до норм Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність» 05.11.2018 рокуо 10.00 за київським часом в залі засідань міської ради за адресоюм. Тячів, вул. Шевченка, 2відбудеться конкурс відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів нерухомого майна комунальної власності Тячівської міської ради:


1.Приміщення на другому поверсі будівлі , в якій розміщена стоматологічна поліклініка, розташованої по вулиці Вайди, 1 у м. Тячів, Закарпатської області (позиція 66по техпаспорту), загальною площею 9,6 кв.м.

2.Приміщення на другому поверсі будівлі , в якій розміщена стоматологічна поліклініка, розташованої по вулиці Вайди, 1 у м. Тячів, Закарпатської області (позиція 70по техпаспорту), загальною площею 8,1 кв.м.


Замовник оцінки – Тячівська міська рада.

Заяви про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльностіподавати конкурсній комісії письмово до 02.11.2018 року за адресою 90500 м. Тячів, вул. Шевченка, 2 Тячівська міська рада. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.скачать dle 12.0
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гості, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
 
© Тячів 2010-2017
Тячівська міська рада
Розроблено -