» » Ваші відгуки та пропозиції

"Ваші відгуки та пропозиції"

      


Додав - Постраждалі (11 февраля 2017 23:04)

Продовження до посту, що написаний нижче.
Через годину на допомогу приходить бабуся з стрийом, одразу бачать, що тут потрібна реанімація, просять "жіночок" викликати реанімаційну бригаду, а у відповідь " таке рішення має приймати лікар", то ж що ви чекаєте, звоніть негайно лікарю " а він не відповідає". Розуміючи, що так далі продовжуватися не може стрий сам іде в реанімацію - відмова, другий раз - відмова, після ночі катування над дідусем , іде третій раз уже під ранок, із сльозами на очах, благає, щоб його забрали. Побачивши пацієнта, лікар реанімації приймає рішення негайної!!! госпіталізації в реанімацію, але перед тим засипає медсестер питання про стан пацієнта, але вони, звичайно, нічого відповісти не можуть, бо спали.
В реанімації одразу стало легше, подача кисню, заспокоїла потреби легень і мозку, температура тіла, яка була 40 С, знизилась до нормальної. Через добу дідусь покинув цей світ, з великим сумом це зараз пишу, але хоч останні години свого життя не мучився і це вже добре.
Невже ви, шановний медперсонал неврологічного відділення лікарні в м. Тячів, маєте право вирішувати кому в яких муках помирати???!!!
Невже вам держава платить гроші, щоб ви "стомлені відпочивали"? Та яка держава, а пацієнти, які готові віддати останнє, щоб хоч чимось їм допомогли. Вам не ганьба взяти гроші від родичів хворого і піти спати???!!!
Ще один нюанс, який мене засмутив, хоча це слово тут не доречне, поступивши в приймальне відділення ми близько двох годин чекали поки напишеться історія хвороби і лікар прийме якесь рішення щодо лікування. Це нормально? Це ж скільки втраченого часу?!!
А про умови у відділення слів не підібрати, це вже окрема довга історія, основне це жахливий туалет і відсутність єдиного ліжка з можливістю припідняти тулуб пацієнта, а це так важливо, для того, щоб набряк мозку не поширювався. Але ж "висококваліфіковані" лікарі цього незнають. Може скажуть у лікарні нема грошей? Знайшлись люди, на щастя, які піднімуть і це питання.
Наша сім'я готова б змиритися з лікарською помилкою, бо лікарі ж теж люди, не Боги. Але з такою халатністю лікарів - ніколи!!!!Додав - Постраждалі (11 февраля 2017 23:02)

Неврологія Тячів - лікування чи катування?!
Вчора похоронили мого дідуся, який помер від інсульту. І дуже хочеться поділитися з вами нашим горем, щоб більше жодна людина не помирала в таких муках.
Почну з самого гіршого, після двох днів перебування в цьому відділенні у дідуся почався набряк мозку (це вже зараз ми це розуміємо), і в нього з'явилася задишка, але на це ніхто не звертав увагу на протязі цілого дня. Ввечері прийшов лікар Божа А. І., зайшовши у палату прокоментував побачине " Це тільки початок, він ще не в таких муках буде помирати", розвернувся і пішов, у дідуся тільки сльози потекли по обличчю, бо говорити і рухатись самостійно він не міг, при цьому всьому у палаті були інші пацієнти після інсульту, яких теж це чекає.
Вночі, коли мій тато залишився один з важкохворим дідом, почався ад, повітря йому не вистачало зовсім, він храпів, свисти з його грудей чути було в інший кінець відділення, вся слиз потряпляла в дихальні шляхи, а він не міг, навіть, прокашлятись, бо вся глотка була паралізована. Тато, людина, яка не має зовсім ніякого відношення до медицини, приводив в свідомість дідуся, сам витягував слиз з його рота одною рукою, бо іншою тримав його спину у вертикальному полеженні. І постає питання, де були медсестри ? А вони відпочивають, бо стомлені і допомогти нічим не можуть.Додав - вікторія (26 января 2017 15:25)

шановний пан ковач дуже прошу приняти до уваги сімю кулішенко там батьки постійно пють і знушаються над дітьми двое старших дівчат тяшко працюють на роботі дуже прошу вас проконтролировати цю сімю!!!!!Додав - Cthusq (30 декабря 2016 17:37)

PS А хіба брехня з боку завідуючої є безпечне середовище для виховання дітей?Додав - Сергій (30 декабря 2016 17:20)

Вельмишановні пан Ковач І.І. та пан Клебан І.Я.
Вибачте не можу промовчати, дякуючи Вашому рішенню по моїй заяві маю ще раз можливість поспілкуватися з Вами в заочному режимі.
Підставою для звільнення Вельмишановні Чиновники, я був би згоден Якщо б у тому що я матюкався не було вини самої завідуючої, Вона знала про конфлікт але чомусь не прийняла ніяких дій до припинення конфлікту, а тільки говорила мені «не звертайте уваги», і ще час на протязі якого мене можуть покарати за дане порушення шість місяців а не майже рік. Тим більше що моєї пояснювальної що до даного інциденту нема. Питання чому тому що в даному моменті факти підтасовувались і звільняли мене не за те що я матюкався а за те що пані прийняла свого чоловіка на роботу а я відмовився робити все підряд за пів посадового окладу електрика, панове носити свій інструмент свердлити стіни красити білити і т.д. вибачте воно мені не окуповується.
Питання жінки коллеги а як треба з ними поводитися? Щось я не бачив ніде в законодавстві як треба з ними поводитися, я що їх повинен на руках носити. Це раз, два кожен дістає таку повагу на яку заслуговує, і моя повага до Вас пани чиновники після цьої розборки дуже зменшилася, по діях кожному. Тому що згідно Вашого листа я винен в усьому сам, і хамське поводження зі мною других я маю терпіти бо то жінки…
Вибачте що не зміг промовчати. Причин для звільнення пані завідуючої є дуже багато, хоч ви не зробите нічого для цього.
З залишками поваги до Вас ВиноградовДодав - Вікторія (15 декабря 2016 10:46)

Добрий день. Прошу звернути увагу на насип буд. матеріалу (який стоїть там не один місяць), що знаходиться на тротуарі по вулиці Червоноармійська на впроти магазину "Каштан". Він заважає пішоходам а особливо школярам, які йдуть або повертаються зі школи. Щоб обійти насип потрібно вийти на проїзжу частину, яка знаходиться на різкому повороті. Нещодвано на моїх очах, школяр що повертався зі школи підслизнувся та впав на проїзжу частину, хвала Господу, що не сталося трагедії.Додав - Вікторія (15 декабря 2016 10:36)

Добрий день. Прошу звернути увагу на насип буд.матеріалу ( який стоїть там не один місяць), що знаходиться на тротуарі по вулиці Червоноармійській на впроти магазину "Каштан".Цей насип заважає пішоходам, а особливо школярам, які йдуть або повертаються зі школи. Щоб обійти насип потрібно вийти на проїзжу частину, яка є дуже небезпечною так як знаходиться на різкому повороті. Нещодавно на моїх очах, школяр що повертався зі школи, підслизнувся та впав на проїзжу частину, хвала Господу, що не сталося трагедії.Додав - Сергій (26 ноября 2016 16:53)

Вельмишановний пане Клебан І.Я.
Отримав Вашу відповідь на моє звернення до пана голови Ковач І.І. , мушу визнати що Ваше розслідування проведене неякісно і нагадує відписку «радянських часів». Чомусь Вами вислухана лише одна сторона конфлікту без присутності другої сторони. Може зараз так заведено брехню завідуючої мені вважати правдою, і керувати дитсадком на основі «нашіптувань на вухо» але ми мабуть не того добивались і на майдані теж. Я не буду перечислювати все що пані завідуюча витворяла і якщо Ви рахуєте що брехня то є добре то я думаю що Господь Вам суддя. Але я лишаю за собою право на адекватні дії з мого боку.
З повагою до Вас ВиноградовДодав - Городянин (25 августа 2016 15:02)

В будинку № 10 по вулиці Незалежності тиск води у мережі водопостачання занизький для нормального користування водою, ще з липня місяця 2016 року. В ВУЖКГ кажуть що "все нормально" (так для них нормально й дуже непогано), а побутові прилади з водообігріву від таких норм не працюють та ламаються. До кого звертатися за компенсацією шкоди завданого такими "нормами" з водопостачаня.Додав - Tamila (29 июля 2016 20:54)

Доброго дня.Ми дістали земельну ділянку як молода сім"я в урочищі "Елевен"..Хочу запитати, чи будуть виконуватись якісь роботи для створення умов для будівництва, а саме - проведення електромережі потрібної потужності, прокладання дороги для заїзду на поле.На даний час не створено ніяких умов для будівництва,проте встановлені строки та арендна плата.2pДодав - Олеся (6 июля 2016 16:53)

Як нараховується плата за тимчасове користування місцем розміщення зовнішньої реклами?Додав - Олена (1 июня 2016 16:41)

Скажiть будь-ласка, що потрiбно для вступу в Тячiвський лiцей?Додав - Лоці (14 мая 2016 12:19)

Будь ласка, поставте знаки "пішоідний перехід " та намалюйте зебру біля Колоса та коло Феєріі , доки когось не збив автомобіль. Пропоную зробити коло Майстра невелику кільцеву розвязку, бо місце дуже небезпечне.Додав - Василь (23 апреля 2016 06:41)

Коли вже Прокуратура району наведе порядок в ДП Ламелла? Там ніякі Закони взагалі не дотримуються. Люди працюють як раби по 12 годин на день. З вихідних - тільки неділя. Травматизм на даному підприємстві - просто ужасний, але НІХТО і НІКОЛИ не отримав страховки.Додав - Наталя (4 декабря 2015 13:46)

Скажіть, будь ласка, чи кожного року до нас буде приїжджати цей курятник, який має голосну назву «льодова площадка»? Він, тобто курятник, не псує вигляд чудового міста Тячів? Тьотю Соню, яка продає рибу, ви виперли майже за межі міста, бо вона не вписується до нової площі (а будка з цигарками – саме там її місце?), а гарна, була, площа Поштова, все витримає?Додав - Наталія (1 сентября 2015 14:32)

Вважаю, на День міста було б доцільно провести відкриті екскурсії - як це організовують в Ужгороді та Мукачеві. Надзвичайно цікавими у цьому плані є храми у центрі міста. Багато тячівців інших конфесій ніколи не відвідували реформатського або римо-католицького храмів, а це ж скарбниця історії міста.Особливо реформатський - найдавніший у місті. Цікаво було б піднятись на дзвіниці і оглянути місто звисока.Додав - СІч Золтан Золтанович (26 августа 2015 16:00)

До мене як до депутата міської ради звернулась нііціативна група з числа мешканців вулиці щодо ініціювання питання присвоєння Почесного звання "ПОЧЕСНИЙ ГРОМАДЯНИН МІСТА ТЯЧІВ" мешканці вулиці з нашого округу Гарапко Олені Юріївні.
Прошу розглянути кандидатуру дану кандидатуру

Біографія
Гарапко Олена Юріївна народилася 7 березня 1948 року у селі Добрянське Тячівського району Закарпатської області у сім'ї колгоспника.
У 1955 році вступила до першого класу Добрянської восьмирічної школи, яку закінчила у 1963 році. Продовжила навчання у 9 класі Тячівської середньої школи №1, повний курс якої закінчила у 1966 році.
Після закінчення школи працювала медичною сестрою Тячівського ясел-садка№1.
З 1967 по 1973 роки навчалась на медичному факультеті Ужгородського державного університету.
З 1973 року по сьогодні працює лікарем-невропатологом Тячівської райлікарні.
Протягом навчання та роботи проявила себе відмінним учнем, студентом та відповідальним працівником. До покладених на неї обов'язків ставилась завжди серйозно і відповідально. Саме цим завоювала авторитет і повагу у колег, пацієнтів, громадськості, мешканців міста Тячів, району, області.
Як спеціаліст вищої категорії є добрим наставником молодих спеціалістів.
На протязі багатьох років являється почесним донором України.
При вирішенні питання кандидатури почесного громадянина м. Тячів рекомендую лікаря-невропатолога Гарапко Оленю Юріївну від імені мешканців-пацієнтів м. Тячів і району.

Депутут Тячівської міської ради VI-го скликання
Січ Золтан Золтан-АрпадовичДодав - ростислав (17 июля 2015 22:36)

Доцільно було б заасфальтувати чи викласти бруківкою перехід з Кошута до Незалежності. Щодня там проходить маса народу,в тому числі й туристів. Вид у провулка ніякий, особливо в дощ. А за іншу роботу в місті - дякую меру та його команді.Додав - тарас попович (26 мая 2015 09:20)

Сільські голови сіл - Руське Поле і Лази - Округла, не питаючи, як вони рахують разом з румуном ТВО РДА Йовдійом, свою челядь, кріпаків, рабів, зливають їх в тячівську громаду, написавши відповідне звернення міському голові Тячева. Тим самим за рахунок бюджету Тячева хочуть покращити ситуацію у вказаних населених пунктах. Будуть ліквідовані сільські ради разом з існуючими там робочими місцями, а панам головам (Мірявцю і Ключкею) приготовлена роль старост, прихвостнів міського голови Тячева наглядачів в селах, які будуть штрафувати людей за сміття і непокошені шанци, а також будуть збирати дань з магазинів і нести її своїм газдам Єцунам. Тячівці,Ви отримаєте в свою громаду: кучу неприбраного сміття, повністю знищений винзавод і радгосп. занедбані сади. Ви отримаєте багато пнів від недавно зрубаних дубів, черешневої алеї і тополь біля школи. Отримаєте дороги на яких ям так багато, що вже нема можливості їх об"їхати...
ШАНОВНІ ДЕПУТАТИ ТЯЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ і громадяни м.Тячів !!!
Не приймайте в свою громаду НАХЛЬОБНИКІВ з навколишніх сіл, які довели села до ручки і уже все розікрали у себе та лізуть в ваш Тячівський бюджет щоб утриматись на плаву. Якщо ви надієтесь, що з Руського Поля ви приберете до рук землі, то не надійтеся бо землі Руського Поля, бандити, що були при владі вже давно розікрали поділили між собою та їх прихватизувал

Ті, що сьогодні при владі не створили в Україні жодного робочого місця, а різні реформи ці місця лиш скорочують і з кожним днем погіршують наше з вами життя.

Люди в Тячівському районі виживають, в основному, лиш завдяки тим грошам, які тяжко заробили в Росії. З принесених грошей звідти і складаються бюджети громад і якось ще утримуюється наша економіка. ЦЕ І Є ПРАВДА,
І для чого Порошенку, який має дуже низький рівень довіри в населення , Цирк з об"єднанням громад.
А чому не лишити в уже існуючих громадах податки, які вони збирають і таким чином їх підсилити ? Бізнес в громадах завдяки бездарності політиків знаходиться на 60 % в тіні і в руках корупціонерів, мафіозних структур, якими і є сама влада в центрі і на місцях.
24 травня Пап Іван на так званому громадському обговорені адмінреформи в с.Руське Поле, збрехав, що Тячівський район залишиться, збрехав і ТВО ЙОВДІ на громадських слуханнях 22 травня в Тячеві. Людей обманюють. Буде повіт з центром в Рахові. В Тячеві бізнес, який в основному складається з торгівлі і закладів, які обслуговують жителів району, занепаде. І виникне проблема, бо доходи в бюджет скоротяться більше чим вдвічі. А Рахів буде процвітати. Тячівського бюджету не буде вистачати на потреби Тячева, а треба буде утримувати ще й Руське Поле, Лази, Округлу і Тячівку. Ясно, що дитсадки, школи і фапи в цих селах закриють або сильно скоротять.Додав - Наталія (2 апреля 2015 14:49)

Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чому місцева влада не регулює кількість безхатніх собак, які заполонили наше красиве місто, особливо по вул. Вайда, адже через цю вулицю ходять дітки до шкіл №1 та №2. Маленькі дітки лякаються собак, які на них гавкають (не всі батьки в змозі возити своїх дітей на авто). Потрібно прийняти кардинальні міри.Додав - мешканці міста (11 января 2015 18:21)

чому ніхто не звертає увагу на те, що на катку постійно звучать російькі шлягери заглушаючи виступи наших діточок, шанованих людей району?Додав - Вікторія (17 сентября 2013 22:10)

Голубий дунай! дуже вдала думка його б почистити і привести до лабу, якось забетонувати стінки чи ще щось, він зараз як зливна канава! Я живу в Тячеві з народження, і мені розповідав батько як вони малі купались в цьому путичку коли були малі!
Голубий дунай став би ще однією візитівкою Тячева!

було б чудово!Додав - т (9 сентября 2013 22:59)

Скажіть будь ласка.. Чому нема вже декілька тижднів вуличного освітлення на вулицях Кутузоваб Сувороваб Травневій???Додав - Йосип вул.Лазівська (4 сентября 2013 12:55)

ми пропонуемо нагородити до дня міста нашого депутата петра гирича почесний громадянин тячева це наш порядний чоловік який мае авторитет у простих людей не лише на нашій вулиці ай іу місті це моя думка і моіх численних друзів.Додав - ФК Тячівка (2 сентября 2013 16:39)

Добрий день шановна Адміністрація міста Тячів. До Вас звертається ФК Тячівка з таким питанням: вже декілька років наша футбольна команда бере перші місця в турнірній таблиці по футболу, але вже декілька років не створено ніяких умов для приймання команд на стадіоні в с.Тячівка. Минулого року були виділені кошти мером міста Тячів Ковач І.І. депутату міської ради Молнар І.Ф., мешканцю с.Тячівка для благоустрою стадіону в с.Тячівка в розмірі 10000 грн. За дані кошти повинно було побудовано роздягалку для команд і підведено воду для споживання. На даний момент нічого до сих пір не побудовано, після отримання коштів Молнар І.Ф. купив нове авто, а роздягалки досих пір не має. ПИТАННЯ: А КУДИ ПОДІЛИСЬ ГРОШІ ??????????????? Куди поділась людська совість???? Перегляньте це питання будь-ласка, дуже хочемо мати свою роздягулку з підведеною водою. З поваю, футбольна команда с .Тячівка. ( в память І.Ф.)

Додати свій відгук:

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Відгук:
Полужирный Наклонный текст Подчёркнутый текст Зачёркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылкиВставка защищённой ссылки Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код
Введіть код:
© Тячів 2010р.
Тячівська міська рада
Розроблено -