»

Регіональний турнір «Золота осінь» вчергове довів, що юні тячівські тенісисти на сьогоднішній день є беззаперечними лідерами в обраному виді спорту в Закарпатті

Ось і завершується сезон на відкритому повітрі у тенісистів Тячівської ДЮСШ. Сезон, який запам‘ятається нам і нашим учням різноманітними подіями: тренуваннями, змаганнями національного та обласного рівня, тренувальними зборами гостей з Києва, Львова, Ізраїлю...

Регіональний турнір «Золота осінь», який проводився минулими вихідними в нашому місті під егідою Тячівської міської федерації тенісу і який зібрав понад 40 учасників зі Львова, Ужгорода, Берегова, Виноградова, Хуста і Тячева, вчергове довів, що юні тячівські тенісисти на сьогоднішній день є беззаперечними лідерами в обраному виді спорту в Закарпатті. А виступ і рівнь гри наймолодших вселяє впевненість в тому, що перемоги на національному і міжнародному рівнях наших вихованців - не за горами.

Переможцями і призерами тенісного турніру «Золота осінь» стали тячівці: І. Шишмарьов, Д. Глібчук, М. Шишмарьова, Я. Дербак, А. Григоренко, В. Лукач, М.Тиводар, В. Гегедиш, М. Глібчук, В. Гайдукова, Ю. Зизень, М. Бокоч, Є. Шевчук. Всі нагороджені грамотами і кубками від Тячівської федерації тенісу. Готували до змагань юних тячівців тренери К. Мечей, Г. Белені і В. Павлишинець.

Попереду у тенісистів відділення тенісу Тячівської ДЮСШ підготовчий осінньо-зимовий період. Сподіваємося, що заняття в новій спортивній арені «Тячів» вперше за багато десятків років дозволять нам набагато якісніше підготуватися до нових змагань і перемог.

В. Павлишинець, ст. тренер відділення тенісу Тячівської ДЮСШ

Першість Закарпатської області з тенісу серед команд ДЮСШ, яка відбулася з 30-го вересня по    1-е жовтня на кортах спорткомплексу «Юність» в м.Ужгород, зібрала рекордну кількість учасників.

52 юних спортсмени з 4 –х районів Закарпатської області виборювали особисту та підсумкову загально-командну першість у 4-х вікових підгрупах у юнаків і дівчат. Зросла, порівняно з минулими обласними змаганнями , які проводилися навесні цього року, техніко-тактична та фізична підготовка тячівських тенісистів в черговий раз підтвердила, що в ДЮСШ йде планомірна і професійна робота по підготовці юних тенісистів до високих спортивних досягнень в улюбленому виді спорту.

Переможцями та призерами змагань стали наші земляки : І. Шишмарьов, М.Глібчук, Д.Глібчук, А. Григоренко, В.Гайдукова, М.Шишмарьова, І.Бабич, Ю.Зизень. Залікові очки тячівській команді принесли В.Лукач, Я.Дербак, В.Гегедиш, М.Тиводар, І.Онойко, Є.Шевчук, М.Бокоч та інші… В загально-командному заліку заслужено і за беззаперечної переваги посіла перше місце команда Тячівської ДЮСШ, ужгородці другі, на третьому місці - берегівчани.

Родзинкою тенісного свята стала участь переможниці Відкритого чемпіонату Австралії серед юніорів в одиночному і Відкритого чемпіонату США в парному розрядах, чемпіонки юнацьких першостей Європи та світу 15-річної киянки Марти Костюк. Марта та її батьки із задоволенням відгукнулися на запрошення тренерського колективу Тячівської ДЮСШ відвідати турнір, за що їм щира подяка від всіх учасників, батьків та організаторів. Майстер-клас з участю чемпіонки і тячівки Мирослави Глібчук, нагородження переможців і призерів з участю Марти, фото- та автограф-сесіі надовго залишаться в пам’яті юних закарпатців. А ще – будуть черговим підтвердженням того, що кожний з них важкими, виснажливими тренуваннями, самодисципліною і повною відданістю обраному виду спорту може добитися найвищих досягнень.

В.Павлишинець, старший тренер відділення тенісу Тячівської ДЮСШ

фото див.Детальніше

З рахунком 35:29 перемогу у товариському гандбольному матчі здобула команда «Вац» (Угорщина)

У суботу, 23 вересня, після відкриття спорткомплексу «Спортивна арена Тячів» відбувся товариський матч з гандболу серед жінок між командами «Вац» (Угорщина) та «Карпати (Україна-Ужгород). Цей матч відкрив сезон змагань у новому спорткомплексі.

При одному тільки погляді на майданчик, де проходила гра, можна відразу сказати, що таке гандбол. Це «рідний брат» улюбленого багатьма футболу. Тільки у футбол грають на відкритому полі (за рідкісним винятком), а от у «ручний» варіант гри - тільки в залі. Ворота і там, і там розташовані з коротких сторін майданчика. Але в залі перед ними на відстані 4 м знаходиться лінія обмеження воротаря, яку йому не дозволяється перетинати. У 9 метрах від лінії воріт по дузі розташована лінія вільних кидків, з якою робляться кидки в разі вчинення гравцями технічної помилки або після тайм-ауту.

Гандбольний матч проходив в 2 тайми по 30 хвилин.

Зі словами привітання до учасників змагань звернувся міський голова І.І.Ковач.

Обидві команди прагнули перемоги, тож активно боролися за неї. Але з рахунком 35:29 виграла гандбольна команда «Вац».

По завершенню матчу відбулося офіційне нагородження тріумфаторів та спільне фотографування.

Продовжують тішити чудовими виступами вихованці відділення тенісу Тячівської ДЮСШ.

На турнірі Федерації тенісу України 2-ї категорії «Пам’яті тенісних зірок Закарпаття», який відбувся в м.Ужгород, наша 9-річна Дарина Глібчук за беззаперечної переваги над суперницями віковій категорії до 10-и років посіла 1 місце і стала чемпіонкою змагань!

Результати наймолодших вихованців відділення тенісу Тячівської ДЮСШ (директор В.І. Варга) дають нам підстави вважати, що важкий процес зміни поколінь в тячівському тенісі пройшов успішно. Попереду – нові досягнення і перемоги.

УВАГА! ЧЕМПІОНАТ ТЯЧЕВА З ФУТБОЛУ - 2017

за детальною інформацією звертатися в Управління освіти, охорони здоров’я,
культури, сім’ї, молоді та спорту Тячівської міської ради (0979217267)

З почесним 2-м місцем, на цей раз з турніру ФТУ «Кубок Карпат», який відбувся в м. Івано-Франківськ минулими вихідними, повернувся вихованець відділення тенісу Тячівської ДЮСШ Ігор Шишмарьов. Виступаючи у віковій групі юнаків до 14 років (нагадаю, що тячівцю всього 12), Ігор тільки в фіналі поступився старшому і більш досвідченому супернику з м. Надвірна О.Бунію, і став срібним призером змагань