»

       
 

У Тячеві відбувся перший легкоатлетичний та вело-пробіг, присвячений Дню молоді

 

25 червня 2017 року у Тячеві відбулася акція "Пробіг здоровоï молоді", організована Тячівською міською радою. На жаль, учасників було не так і багато, але є надія, що акція стане традиційною і її підтримуватимуть не тільки активісти, а й організаціï міста та тячівці, які виступають за здоровий спосіб життя. Акція була проведена з метою популяризаціï спорту, здорового способу життя та в честь Дня молоді. Найактивнішими учасниками стали вихованці Тячівської районної федерації хортингу (голова Михайло Бучак). Учасником пробігу став і заступник Тячівського міського голови з питань виконавчих органів ради Мийсарош Т.С.
Наступний пробіг Тячівська міська рада планує приурочити  Дню незалежності.
Слідкуйте за новинами на нашому сайті та ставайте активними учасниками наступних пробігів.
фото див Детальніше

       

ЧЕМПІОНАТ ТЯЧЕВА-2017 з футболу, волейболу, теніс-болу серед підприємств, установ та аматорів міста

 

Запрошуємо всіх любителів спорту стати учасниками чемпіонату, який планується провести у липні 2017 року на Тячівському міському стадіоні ім.Л.Л.Бийреша. За детальною інформацією звертатися в Управління освіти, охорони здоров’я, культури, сім’ї, молоді та 
спорту Тячівської міської ради.

       

18-19 травня 2017 року на міському стадіоні ім. Л. Бийреша, пройдуть Всеукраїнські зональні змагання з футболу «Шкіряний м’яч» 2016-2017 років у віковій групі U-11.

Запрошуємо всіх любителів футболу відвідати змагання та по вболівати за тячівську команду.

Початок матчів у п’ятницю, 19 травня, о 10.00 годині.

       
УВАГА!

З 24 по 30 квітня 2017 року на тенісних  кортах в місті Тячів проходитиме Національний турнір ФТУ з тенісу 1-ї категорії серед юнаків і дівчат до 16 років та Регіональний турнір з тенісу серед юнаків і дівчат до 10,12 і 14 років.

Відкриття  24 квітня о 1000 

(13-09-2016, 11:52)

"Спортивне свято"

       

Спортивне свято

 

 


 


       9 квітня у м. Свалява відбулися змагання на першість області з бас­кетболу серед команд ДЮСШ Закар­паття. В обласній першості взяли участь дівчата 2001 року народження та старші. У турнірі також змагалася баскетбольна команда міста Тячів: Юліанна Алечко, Ангеліна Беньков­ська, Оксана Штогрин, Даніела Фе­дина, Іванна Шак, Крістіна Пилип, Валерія Цюбик, Ірина Розман – уче­ниці Тячівської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 імені В.Гренджі-Донського; Наталія Божор, Сільвія Коош – учениці Тячівського ліцею-інтернату з угорською мовою навчання; Каріна Куранова, Анета Гаврило, Валерія Гайдукова – уче­ниці Тячівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2. Команду на змагання супроводжував їх тренер Ф.Ф. Кость.

               У неділю, 10 квітня, у місті Тячів відбулася непересічна спор­тивна подія –  вперше в іс­торії тя­чівського футболу місь­кий стадіон ім.Л.Бийреша при­ймав матчі ко­манд Тячівської об’єднаної гро­мади. Товариське протистояння футбольних команд об’єднаної громади відбу­лося за сприяння Тячівської місь­кої ради.

© Тячів 2010-2017
Тячівська міська рада
Розроблено -